BASINDA BİZ

BODRUM İÇ MİMARLIK

BASINDA BİZ

DEMET ŞENER İLE BİZ BİZE

Tv100' de yayınlanan Demet Şener ile biz bize programına konuk olduk. İç mimarlık ile ilgili merak edilenleri cevapladık. Nazik davetleri için çok teşekkür ediyoruz.

NEFİSE KARATAY İLE HAYAT GÜZELDİR

Star TV de yayınlanan Nefise Karatay ile Hayat güzeldir programına konuk olduk. İç mimarlık ile ilgili merak edilen soruları yanıtladık. Tüm izleyenlerimize İyi seyirler diliyoruz.

HÜLYA AVŞAR

Bodrum Bitez kavşak'ta açtığımız Bambi Yatak mağazası açılışımızı Hülya hanım ile beraber yaptık. Davetimize icabet ettikleri için Hülya hanım'a ve katılan, tebriklerini ileten herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

BODRUM’UN EN İYİ İÇ MİMARLIK MARKASI

6 Haziran 2022 tarihinde Shine Portaxe'de düzenlenen törende Özge Ulusoy hanımefendi ve Mert Palavaraoğlu beyefendi'den Bodrum’un en iyi iç mimarlık markası ödülünü kabul ettik. Destekleri için tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

YILIN EN İYİ İÇ MİMARI

26 Ekim 2022 tarihinde Lazzoni Otel’ de düzenlenen törende Yılın En iyi iç mimarı ödülünü kabul ettik. Destekleri için tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

SEKTÖRÜN MODASI

Hilal Çakır'la ModdaTurkey dergisi, Sektörün modası köşesinde gerçekleştirdiğimiz röportaj. Sevgili Hilal hanıma hazırladığımız güzel köşe için teşekkürlerimizi sunarız.